Rum & Ginger in a Can, East London Liquor Co.
A hit of ginger beer, a kick of red chilli and a shot of ELLC’s Demerara Rum.
| Spirit/fortified wine type | Cocktail in a can |
|---|---|
| Region | London & South East England |
| Pack detail | 250ml |
| ABV | ABV 4.6% |
£3.00
Out of stock
Add to My Favourites
Add to My Favourites
A hit of ginger beer, a kick of red chilli and a shot of ELLC’s Demerara Rum.
We also recommend
Vodka & Rhubarb in a Can, East London Liquor Co.
£3.00| Spirit/fortified wine type | Vodka |
|---|---|
| Region | London & South East England |
| Pack detail | 250ml |
| ABV | ABV 4.6% |
Grapefruit Gin & Tonic in a Can
£3.00| Spirit/fortified wine type | Cocktail in a can |
|---|---|
| Region | London & South East England |
| Pack detail | 250ml, Can |
| ABV | ABV 5.0% |
East London Rum
£28.00| Spirit/fortified wine type | Rum |
|---|---|
| Region | London & South East England |
| Pack detail | 70cl |
| ABV | ABV 40% |




