Style
Successfully added to your basket
Apply
Showing all 3 resultsSorted by popularity
Kernel Export India Porter
| Beer style (display) | Porter |
|---|---|
| Country | UK |
| Region | London & South East England |
| Pack detail | 330ml, Bottle |
| ABV | ABV 5.5% |
Milk Stout, Bristol Beer Factory
The original Bristol Milk Stout with smooth chocolatey sweetness and balancing coffee bitterness with hints of dark fruits. This award winning national champion stout is a beautifully creamy, full-bodied stout. To improve environmental impact, Bristol Beer Factory have moved to supplying their beer in 440ml recyclable aluminuim cans, radically reducing
£4.00
| Beer style (display) | Stout |
|---|---|
| Country | UK |
| Region | South West England |
| Pack detail | 440ml, Can |
| ABV | ABV 4.5% |
Wiper & True Milk Shake Stout
Yuuuuum! A creamy, chocolatey milk stout. Pudding of the beers.
£4.60
| Beer style (display) | Stout |
|---|---|
| Country | UK |
| Region | South West England |
| Dietary | Vegetarian |
| Pack detail | 440ml, Can |
| ABV | ABV 5.6% |
